Johtokunta vuonna 2020

Puheenjohtaja Lahnajärvi, Maisa

Lukkarilankatu 4 B 9, 94100 Kemi

Puhelin 040 584 0864

Sähköposti: maisa.lahnajarvi@gmail.com

Varapuheenjohtaja, taloudenhoitaja ja jäsensihteeri

Blomster, Mauri

Meripuistokatu 15 A 9, 94100 Kemi

Puhelin 044 309 9175

Sähköposti mauri.blomster@live.fi

Tiedottaja Siirilä, Tapio

Merikatu 8 as. 24, 94100 Kemi

Puhelin 040 766 6506

Sähköposti siirila.tapio@gmail.com

Matkavastaava Hilkka Saari

Tapaninkatu 7 E 39, 94100 Kemi

p. 040 820 9612

Sähköposti: hilkka.saari@gmail.com

Matkavastaava Hilkka Kumpuoja (varajäsen)

os. Takajärventie 53 B 9, 94700 Kemi

p. 045 268 2840

sähköposti: hilkka,kumpuoja@gmail.com

MUUT JOHTOKUNNAN JÄSENET

Dianoff, Sanni

Lukkarilankatu 4 A 2, 94100 Kemi

Puhelin 0400 412 332

Sähköposti: sannif@hotmail.fi

Holpainen, Raimo

Näävinkuja 6, 94500 Lautiosaari

Puhelin 040 419 1942

Sähköposti holpainen.raimo@gmail.com

Kotijärvi-Dianoff, Saara

Ouluntie 13, 94700 Kemi

Puhelin 040 751 8052

Sähköposti: saaransuvi@gmail.com

Lauri, Aila

Mirjankatu 13, 94700 Kemi

Puhelin 050 439 5331

Sähköposti: jouko.lauri@luukku.com

Perkaus, Suoma

Takajärventie 34 B 12, 94700 Kemi

Puhelin 040 594 9402

Pistokoski–Tikkala, Kaarina

Myllytie 9, 94600 Kemi

Puhelin 040 572 6994

Sähköposti: kaarina.pt@gmail.com

Salonpää, Timo

Mäntylänkatu 33 F 36, 94100 Kemi

Puhelin 040 589 2905

Sähköposti: timo.salonpaa@luukku.com

Toivanen, Esko

Purolankatu 6, 94200 Kemi

Puhelin 040 570 4578

Sähköposti: eskoantero.toivanen@gmail.com


VARAJÄSENET

Haapakoski, Timo

os. Lokinkuja 6, 94200 Kemi

p. 0400 796 626

sähköposti: timo.haapakoski@hotmail.com

Kukkonen, Riitta

os. Meripuistokatu 27 A 6, 94100 Kemi

p. 040 535 2323

sähköposti: riittakukkonen54@gmail.com

JOHTOKUNNAN SIHTEERINÄ toimii Raija Reponen

Etelärantakatu 12 A 4, 94100 Kemi

Puhelin 040 744 8347

Sähköposti: raija.reponen@pp.inet.fi


JAOSTOJEN JA TYÖRYHMIEN VETÄJÄT

HUVIJAOSTO Suoma Perkaus ja Ritva Rantakoivu

KULTTUURIKERHO Jouni Tuovinen

LIKUNTA- JA TANSSIKERHO Ritva Rantakoivu

KÄSITYÖ- JA ASKARTELUKERHO Kaarina Pistokoski-Tikkala

PELIKERHO Heikki Lyttinen

BINGO Aila Lauri ja Erkki Dianoff

YHTEISLAULUT Suoma Perkaus ja Erkki Dianoff,

säestäjät Jouni Tuovinen ja Antero Junnikkala

OPINTO- JA KESKUSTELUKERHO Tapio Siirilä

KEITTIÖ JA TALKOOVASTAAVAT Sanni Dianoff ja

Tuulikki Hurtig